PROPHIX Ataskaitoms

PROPHIX suteikia galimybę kurti išsamias ataskaitas, skirtas savalaikiams verslo sprendimams priimti. Kompleksinis PROPHIX ataskaitų teikimo (Reporting) funkcionalumas padės paruošti tiek standartizuotas periodines finansų ir vadybos ataskaitas, tiek dinamiškas interaktyvias kasdienės verslo situacijos valdymo ataskaitas.

Dinamiškas informacijos pateikimas

Interaktyvios ataskaitos leidžia gauti finansinę ir nefinansinę informaciją greičiau ir pateikti ją lengviau suvokiama forma.  Vieno klavišo paspaudimu galima pamatyti įvairią suvestinius duomenis detalizuojančią informaciją: komentarus, sumą sudarančias analitines eilutes arba pirminio šaltinio operacijas, – toks duomenų pateikimas nereikalauja sudėtingo programavimo ar nustatymų tvarkymo. Taip pat gali būti generuojami interaktyvūs finansiniai duomenys, pasiekiami kitoms programoms XBRL formatu.

Viena sistema – daugybė ataskaitų tipų

PROPHIX Reporting leidžia kurti daugybę skirtingų ataskaitų tipų bei pateikti šias ataskaitas tiksliniam vartotojui. Nesvarbu, ar prireiktų suvestinių ar detalių finansinės atskaitomybės, menedžmento apskaitos, valstybės kontrolės institucijų reikalaujamų ataskaitų, visada atsiras tinkamas sprendimas. PROPHIX Reporting įrankis yra sukurtas ne informacinių technologijų specialistams, o verslo padalinių vartotojams: jie patys gali kurti detalias ataskaitas daugybėje formatų (Excel, PDF, XBRL).

Dinamiškos ataskaitos – analizės įrankiai

Neretai didžioji dalis svarbiausios įmonei vidinės ir išorinės atskaitomybės formuojama pagal informacinėje finansų valdymo sistemoje kaupiamus didžiosios knygos duomenis. Beveik be išimčių tai yra ilgas ir varginantis procesas, o finansų apskaitos sistemos pateikiamos ataskaitos – statiškos ir nelanksčios. Tuo tarpu PROPHIX vartotojai nėra suvaržyti nelankstaus formato ir ilgų ataskaitų perkrovimo laikų. Atitinkama informacija vartotojams gali būti pateikiama ne taip, kaip informacija saugoma informacinėje sistemoje, o taip, kaip apibrėžia tos akimirkos verslo reikalavimai

Daugiafunkciniai ataskaitų šablonai

PROPHIX ataskaitos suteikia skaidrumo ir aiškumo informacijai, perduodamai tarp finansų valdymo padalinio ir kitų verslo vienetų. Tai pasiekiama per integruotus, daugiafunkcinius ataskaitų šablonus. Vienoje ataskaitoje, tarkime, gali būti pateikiama suderinta verslo operacijų, personalo valdymo ir pardavimų informacija. Tik pamačius bendrą vaizdą, gali būti suvoktos teisingos verslo įžvalgos ir priimti efektyvūs sprendimai.

Saugus ataskaitų paskirstymas vartotojams

Vartotojo saugumo nustatymai įgalina apriboti prieigą prie konfidencialios informacijos – ataskaitos paskirstomos atsakingiems darbuotojams saugioje, patikimai kontroliuojamoje aplinkoje. Automatiškai siunčiant vartotojams ataskaitas, jų pateikimo ciklas sutrumpėja (ataskaitos siunčiamos tinkamai suformatuotos bei atitinkančios įmonės priimtas atskaitomybės taisykles ir standartus).

`