PROPHIX

PROPHIX veiklos efektyvumo valdymo platforma yra atvira sistema, sukurta Microsoft SQL Server pagrindu, užtikrinanti itin paprastą integraciją su kitomis verslo sistemomis.

Daugiavartotojiška ir interaktyvi biudžetavimo sistema.

PROPHIX suteikia įmonės darbuotojams galimybę keisti, peržiūrėti, patvirtinti arba atmesti visų tipų ir lygių biudžetus bendroje aplinkoje. Verslo modeliavimas su PROPHIX leidžia naudoti kelias biudžeto versijas vienu metu, neprarandant duomenų vientisumo. Vartotojai gali lengvai įvesti duomenis ir juos automatiškai konsoliduoti – nebereikia valdyti kelių ar keliolikos skirtingų Excel lentelių, kopijuoti ir jungti duomenų. Dar daugiau, naudojantis Prophix biudžeto proceso organizavimo bei valdymo įrankiu (angl. workflow), biudžetavimas tampa lengvai valdomu procesu.Prophix palaiko tiek biudžeto sudarymo principą „iš apačios į viršų“, tiek „iš viršaus į apačią“. Vieninga Prophix sistemoje sukurta duomenų bazė leidžia ne tik lengvai įkelti duomenis iš bet kokio ODBC standartą palaikančio duomenų šaltinio (pvz. MS Dynamics NAV ir AX, SAP, Oracle, Lotus Notes ir kt.). Kartu išsprendžiamas kaštų ar pajamų paskirstymų, valiutų koregavimo ar tarpįmoninių sandorių eliminavimo įrašų klausimas – visi papildomi įrašai fiksuojami centralizuotoje duomenų bazėje, neteršiant pirminių duomenų šaltinių.

Greitas prognozių sudarymas, gili analitika.

PROPHIX automatiškai surenka įmonės duomenis iš esamų sistemų arba Excel‘io šablonų ir formuoja vieningą patikimų duomenų šaltinį. Vartotojų patogumui PROPHIX turi specialius įrankius darbui su duomenimis, leidžiančius greitai sudaryti prognozes ir scenarijus, nustatyti trendus ir analizuoti duomenis įvairias pjūviais ir įvairiu detalumu.

Įvairios ataskaitos.

PROPHIX suteikia galimybę greitai kurti finansines ir vadybines ataskaitas, automatiškai siųsti jas elektroniniu paštu atsakingiems asmenims tvirtinimui. Prie ataskaitų gali būti prijungiami išoriniai Microsoft Office dokumentai, komentarai.

`