Rugsėjo mėnesio naujienlaiškis

2012 metų biudžetavimo sezonas įsibėgėja. Norėtume pasidalinti su Jumis savo patirtimi, patarimais ir naujienomis, kaip efektyviau suplanuoti ateinančius metus.

Atsibodo šis vaizdas?

Nors Excel skaičiuoklės nėra skirtos atlikti daugelio funkcijų, reikalingų finansų departamentui, tai vis dar populiarus įrankis biudžeto rengimui. Susipažinkite, kodėl gali būti laikas pereiti prie pažangesnių įrankių.

Įmonėms, kurios susiduria su biudžeto rengimo iššūkiais ir problemomis – pavyzdžiui, biudžeto formos yra nuolat atnaujinamos, įvedamos sudėtingos makro komandos, formulės kartais “nusimuša”, o iš keleto ar keliolikos biudžetavimo proceso dalyvių gautų dokumentų apjungimas reikalauja daug techninio darbo – būtų prasminga įsidiegti specializuotą biudžetavimui skirtą įrankį.

Daugybę metų naudojus Excel skaičiuokles, pereiti prie kito įrankio gali trukdyti susiformavę įpročiai, tačiau yra sprendimų, kurių aplinka intuityvi ir artima įprastoms skaičiuoklėms.
Skaityti toliau

Pranešimas spaudai: PROPHIX stiprina pozicijas Europoje

Prophix Software, Kanadoje įsikūrusi veiklos efektyvumo valdymo sistemų kūrėja, stiprina pozicijas Europoje, atidarydama būstinę Kopenhagoje (Danija). Naujoji būstinė išplės Europos partnerių tinklą ir suteiks greitesnį techninį palaikymą ir aptarnavimą. Prophix Europos būstinė taip pat vykdys partnerių sertifikaciją bei mokymus.

Baltijos šalyse Prophix programinę įrangą diegia ir platina UAB „Propius Consulting“.
Skaityti toliau

Verta paskaityti: