PROPHIX stiprina pozicijas Europoje


Prophix Software, Kanadoje įsikūrusi veiklos efektyvumo valdymo sistemų kūrėja, stiprina pozicijas Europoje, atidarydama būstinę Kopenhagoje (Danija). Naujoji būstinė išplės Europos partnerių tinklą ir suteiks greitesnį techninį palaikymą ir aptarnavimą. Prophix Europos būstinė taip pat vykdys partnerių sertifikaciją bei mokymus.

„Prophix Europos būstinės atidarymas yra svarbus strateginis žingsnis, leisiantis dar artimiau dirbti su Prophix vartotojais. Klientų pasitenkinimas yra svarbiausias rodiklis, kurio siekiame vystydami produktus, o grįžtamasis ryšys – svarbi produktų vystymo dalis“, teigia Paul Barber, Prophix Software prezidentas.

Europos būstinė dirbs tiek su įrangos diegėjais ir platintojais, tiek tiesiogiai su klientais. Tokio bendradarbiavimo modelio taikymas Skandinavijos šalyse bei Didžiojoje Britanijoje buvo labai sėkmingas, tad ši plėtra toliau kels paslaugų kokybę likusioje Europos dalyje.

Baltijos šalyse Prophix programinę įrangą diegia ir platina UAB „Propius Consulting“.

Apie Prophix Software

Prophix kuria įmonių veiklos efektyvumo valdymo sistemas, automatizuojančias biudžetavimo, sąnaudų paskirstymo ir finansinio reportingo procesus. Tūkstančiams finansų vadovų iš beveik šimto skirtingų valstybių Prophix atveria finansinio planavimo, scenarijų modeliavimo ir analizės galimybes.

Prophix įmonių veiklos efektyvumo valdymo sprendimai yra kuriami didžiausią dėmesį skiriant vartotojų – finansų departamento specialistų ir IT darbuotojų – patogumui. Prophix įrankiai lengvai ir intuityviai naudojami bei pritaikomi individualios įmonės poreikiams.

Apie UAB Propius Consulting

UAB „Propius Consulting“ yra verslo konsultacijų kompanija, kurios veikla – finansinių ir veiklos planavimo metodikų ir procesų sukūrimas bei jų įgyvendinimas. Įmonės konsultantai yra įdiegę daugiau kaip 50 finansinio planavimo projektų Lietuvoje, Latvijoje ir Baltarusijoje. „Propius Consulting“ klientai yra gamybos, statybos, paslaugų, mažmeninės prekybos, logistikos ir kitų veiklos sričių įmonės.