Prophix Software atrinkta į Deloitte Technology 500 sąrašą


Prophix Software, Kanadoje įsikūrusi veiklos efektyvumo valdymo sistemų kūrėja, išrinkta viena iš greičiausiai augančių technologinių kompanijų Šiaurės Amerikoje. Prestižiniame sąraše Prophix paminėtas tarp tokių technologinių inovacijų lyderių kaip Google, LinkedIn, QlikTech ar Salesforce.

Kasmet sudaromas indeksas apima greičiausiai augančias technologijų, žiniasklaidos, telekomunikacijų, medicinos ir atsinaujinančios energetikos įmones Šiaurės Amerikoje. Prophix augimas per penkerius metus viršijo 170%.

“Taip greitai augti leidžia puikus produktas, entuziastingi ir profesionalūs darbuotojai, platus efektyviai dirbančių partnerių tinklas ir ištikimų klientų būrys”, teigia Paul Barber, Prophix Software prezidentas.  “Galiu pažadėti, kad Prophix ir toliau išliks inovatyviu ir aukštos kokybės produktu, kuris padeda klientams geriau valdyti savo verslą.”

2012 metų Deloitte Technology 500 sąraše esančios kompanijos yra tikros savo industrijų lyderės, kurioms augti padeda technologinės inovacijos”, teigia Richard Lee, Deloitte partneris. “Jų nuolatinė inovacija ir orientacija į kokybę toliau kelia kartelę visai technologijų pramonei.”

Apie Prophix Software

Prophix kuria įmonių veiklos efektyvumo valdymo sistemas, automatizuojančias biudžetavimo, sąnaudų paskirstymo ir finansinio reportingo procesus. Tūkstančiams finansų vadovų iš beveik šimto skirtingų valstybių Prophix atveria finansinio planavimo, scenarijų modeliavimo ir analizės galimybes.

Prophix įmonių veiklos efektyvumo valdymo sprendimai yra kuriami didžiausią dėmesį skiriant vartotojų – finansų departamento specialistų ir IT darbuotojų – patogumui. Prophix įrankiai lengvai ir intuityviai naudojami bei pritaikomi individualios įmonės poreikiams.

Apie UAB Propius Consulting

UAB „Propius Consulting“ specialistai daugiau nei 10 metų specializuojasi finansinio biudžetavimo, veiklos scenarijų modeliavimo, atskaitomybės rengimo (angl. reporting), konsolidavimo ir vadybos apskaitos srityse. Įmonės konsultantai yra įdiegę daugiau kaip 50 finansinio planavimo projektų Lietuvoje, Latvijoje ir Baltarusijoje. „Propius Consulting“ yra vienintelis PROPHIX platintojas Baltijos šalyse.