Kodėl finansų ir IT specialistams patiks PROPHIX?

Reaguodamos į nuolatinius pasaulinės rinkos pokyčius, įmonės vis dažniau investuoja į sistemas, automatizuojančias finansinius procesus ir suteikiančias pilną veiklos matomumą (šios sistemos dar vadinamos Veiklos efektyvumo valdymo (angl. Corporate Performance Management) arba CPM sistemomis). Dažnai IT skyrius būna atsakingas už tokių sistemų parinkimą ir įsigijimą. Pagrindinis iššūkis yra rasti įrankius, kurie atitiktų įmonės technologinius reikalavimus ir būtų suderinami su augančiais verslo poreikiais.

Integracijos galia

Integruoti CPM sprendimai leidžia įmonėms sugaišti mažiau laiko renkant, tvarkant duomenis ir užtikrinant jų teisingumą. Tai pasiekiama automatizuojant anksčiau rankiniu būdu vykdytus procesus ir suteikiant galimybę analizuoti biudžetus, prognozes ir planus bei nesunkiai nustatyti esminius veiklos rodiklius.

Orientuota į tikslą

Integruoti įrankiai, galintys atlikti daug įvairių finansinių funkcijų (planavimą, paskirstymą, konsolidavimą ir kt.), gali patenkinti kasdienius verslo vartotojų poreikius ir sumažinti priežiūros bei pagalbos reikalavimus iš IT skyriaus.

Specializuota programinė įranga

Prophix supranta tiek verslo vartotojų, tiek IT specialistų poreikius, todėl beveik visus darbus sistemoje galima atlikti be IT žinių. Prie vartojimo paprastumo prisideda ir tai, kad sistema pagrįsta Microsoft technologijomis.

Apie Prophix

Prophix kuria įmonių veiklos efektyvumo valdymo sistemas, automatizuojančias biudžetavimo, sąnaudų paskirstymo ir finansinio reportingo procesus. Tūkstančiams finansų vadovų iš beveik šimto skirtingų valstybių Prophix atveria finansinio planavimo, scenarijų modeliavimo ir analizės galimybes.

Prophix įmonių veiklos efektyvumo valdymo sprendimai yra kuriami didžiausią dėmesį skiriant vartotojų – finansų departamento specialistų ir IT darbuotojų – patogumui. Prophix įrankiai lengvai ir intuityviai naudojami bei pritaikomi individualios įmonės poreikiams.